13 Mayıs 2021 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı 25.503.491 kişiye ulaştı.

a

YALOVA SİDERDE GELENEK BOZULMADI RAMAZAN PAKETLERİ DAĞITILDI

Yalova Siirtliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde gelenek bozulmadı.

Yalova Siirtliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde gelenek bozulmadı.

Dernek yönetimi geleneksel hale getirdiği Ramazan paketlerinin dağıtımı gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Vedat Babaoğlu üyelerin yardımıyla dar gelirli hemşehrilerimizi belirlediklerini gelen isimleri kurdukları bir komisyonda değerlendirerek, listeye son şeklini verdiklerini söyledi.

Belirlenen isimlere yardımların mümkün olduğunca insan onurunu kurmadan dernek yönetimi tarafından bizzat evlerine götürüldüğünü belirten Babaoğlu”Biz dernek yönetimi olarak hayırsever vatandaşlarımızla, yardıma muhtaç vatandaşlarımız arasında bir köprü olmaya çalışıyoruz.Ancak bunu yaparken iki temel ilkemiz var.Bunlardan birincisi kişilerin gerçekten muhtaç olmaları, ikincisi yardımları insan onuruna yakışır, gizli bir şekilde ulaştırmaktır.Bu nedenle komisyonun onayından geçen isimlere yardım paketleri bizzat yönetimimiz tarafından gizlilik kurallarına riayet ederek ulaştırıyoruz.Bize yardım eden Haliloğlu Gıda, Peguot Soysal, Ekinci inşaat, Elegans Otel ve Özgen giyim firmaları yetkililerine ve bütün üyelerimize teşekkür ederim “ dedi.

Babaoğlu, ilk etapta, 200 gıda paketinin yanı sıra, bir marketin kartlarıyla bir miktar para dağıttıklarını da söyledi .

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ACI BİR KAYIP

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.