09 Mayıs 2021 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı 24.946.377 kişiye ulaştı.

a

ultrAslan GRUBU RAMAZAN KOLİSİ DAĞITTI SİİRT KOORDİNATÖRÜ ÖZKURTAR BİRLİK VE BERABERLİK ÖNEMLİ

Galatasaray taraftarı Ultraslan Taraftar Grubunun Siirt gönüllüleri on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayı nedeniyle maddi durumları elverişli olmayan vatandaşlara gıda kolisi yardımında bulundular.

Galatasaray taraftarı ultrAslan Taraftar Grubunun Siirt gönüllüleri on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayı nedeniyle maddi durumları elverişli olmayan vatandaşlara gıda kolisi yardımında bulundular.

Kolilerin içinde ailelerin ihtiyaç duyduğu yağ, şeker, pirinç ve benzeri temel gıda maddeleri bulunduğunu belirten ultrAslan Siirt Koordinatörü Murat Özkurtar kolilerin gönüllüler tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını belirtti.

Ramazan ayının  birlik, yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğunu belirten Özkurtar “ ultrAslan olarak bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi vatandaşları düşünerek onlara gıda kolileri hazırladık. Hazırladığımız gıda kolilerini de gönüllülerimiz  ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar götürdüler. Bu mübarek ayda herkesi  yardımlaşmaya ve dayanışmaya davet ediyorum.”  Dedi.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ENGELİLLERİN BELEDİYEDEN TALEBİ SİİRT’TE ENGELLİ ŞARJ İSTASYONLARI ÇALIŞMIYOR

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.