17 Mayıs 2021 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı 25.800.312 kişiye ulaştı.

a

Siirt’te Yola Kavuşmanın Sevinci Yaşanıyor Hemde 50 Yıl Sonra 

Pervari de Tosuntarla köyünde yaşayan vatandaşlar 50 yıl sonra yola kavuştular . Tosuntarla köyü yolu, yıllar sonra parke taşı ile döşendi. Tosuntarla köyü yolu, 50 yıl sonra ele akındı ve köylüler çamurdan kurtarıldı. Pervari ilçesine bağlı Tosuntarla köy yolu, Siirt İl Özel İdaresi tarafından ele alınarak parke taşı ile döşendi. Kışın çamur, yazın tozdan kurtulan köylüler, yetkililere teşekkür etti. Köy muhtarı Naif Ayhan, vatandaşların talebi üzerine Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu'nun talimat verip yolun yapımının gerçekleştiğini belirtti. Muhtar Ayhan, "50 senedir bizim köyümüze herhangi bir yol yapılmamıştı. İlk kez bu sene yolumuza kavuştuk. Allah devletimize zeval vermesin. İlk defa köyümüzün yolu yapıldı. Çamurdan kurtulduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. Köylülerden Hüseyin Ayhan Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Ayhan, "Yolumuzu yapanlardan Allah razı olsun. Daha önce çamurdan evimize gidemiyorduk. İlk defa böyle güzel yol oluyor. Parke taşının yapılmasından çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Pervari de Tosuntarla köyünde yaşayan vatandaşlar 50 yıl sonra yola kavuştular . Tosuntarla köyü yolu, yıllar sonra parke taşı ile döşendi.
Tosuntarla köyü yolu, 50 yıl sonra ele akındı ve köylüler çamurdan kurtarıldı.
Pervari ilçesine bağlı Tosuntarla köy yolu, Siirt İl Özel İdaresi tarafından ele alınarak parke taşı ile döşendi.
Kışın çamur, yazın tozdan kurtulan köylüler, yetkililere teşekkür etti. Köy muhtarı Naif Ayhan, vatandaşların talebi üzerine Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’nun talimat verip yolun yapımının gerçekleştiğini belirtti.
Muhtar Ayhan, “50 senedir bizim köyümüze herhangi bir yol yapılmamıştı. İlk kez bu sene yolumuza kavuştuk. Allah devletimize zeval vermesin. İlk defa köyümüzün yolu yapıldı. Çamurdan kurtulduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Köylülerden Hüseyin Ayhan Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.
Ayhan, “Yolumuzu yapanlardan Allah razı olsun. Daha önce çamurdan evimize gidemiyorduk. İlk defa böyle güzel yol oluyor. Parke taşının yapılmasından çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Siirt’te Restoran, cafe ve lokantalar açılacak mı? işte cevabı…

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.