09 Mayıs 2021 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı 24.945.838 kişiye ulaştı.

a

HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE CAMİ MAKETİNİZİ YAPIN

Server Gençlik Platformu tarafından  “Haydi Çocuklar Camiye, Mescidim benim “ adı altında Ramazan ayına özel bir yarışma düzenledi.

Server Gençlik Platformu tarafından  “Haydi Çocuklar Camiye, Mescidim benim “ adı altında Ramazan ayına özel bir yarışma düzenledi.

Edinilen bilgiye göre, katılımcılar istedikleri malzemelerle hayal güçlerini ve yeteneklerini de kullanarak cami/mescit maketi yapacaklar. Yapacakları maketin fotoğrafını 21.04.2021 ile 08.05.2021 tarihleri arasında sosyal medya hesabımız olan @cocuklarcamiye Instagram hesabımıza paylaşacaklardır. Paylaşılan cami/mescit maketleri yarışma komisyonu tarafından yarışma şartnamesine göre değerlendirilerek sonuçlandırılacaktır. Dereceye giren 20 yarışmacımız “Dipsy” markalı scooter ile ödüllendirilecektir.

Yarışma sonuçları HÇC web sitemizden ve SM hesaplarımızdan 13.05.2021 tarihinde  yayınlanacaktır. Yarışmamız için kayıt yaptırmak gerekmeyecek ve herhangi bir işaretleme de yapılmayacaktır. Sadece belirtilen tarihler arasında cami/mescit maketini sosyal medyadan paylaşmaları yeterli olacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ACI BİR KAYIP

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.