14 Haziran 2021 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı 34.084.676 kişiye ulaştı.

a

Atabağı Belediye Başkanı Tayyar Lale: “Ankara Temaslarımızdan Kazanımlar Elde Ettik”

Atabağı  Belediye Başkanı Tayyar Lale heyet olarak  Ankarada yaptıkları temaslardan belde  adına çok büyük kazanımlar elde ettiklerini belirtti.

Lale, Ankarada yaptıkları temaslar sonucunda beldeye tribünü bulunan bir futbol sahası, daha önce yapmayı planladıkları tekstil atölyesinin yapımı ile belde ile Bölüktepe köyü arasındaki 4 km lik yolun beton asfaltla kaplaması konusunda destek aldığını belirtti.

Ankaradaki temasların çok verimli geçmesinden dolayı  bu temasların gerçekleşmesinde önderlik eden Vali Osman Hacıbektaşoğlu, Milletvekili Osman Ören ve İl Başkanı Av.Ekrem Olgaç’a teşekkür eden Lale “Ankarada yaptığımız temaslardan  beldemiz adına çok büyük kazanımlar elde ettik. Belde de tribünü olan bir futbol sahası yapımı ile beledim ile Bölüktepe Köyü arasındaki 4 km lik yolun beton asfaltla kaplanması işi yatırım planına alındı. Bunlardan daha da önemlisi belediyemiz tarafından yapılmasına karar verilen ve istihdam açısından çok önemsediğimiz tekstil atölyesi de Dicle Kalkınma Ajansı tarafından yapılacak. Üç yatırımın toplam bedeli 7 milyon Tl dir.  Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu, Milletvekilimiz Osman Ören ve İl Başkanımız Av.Ekrem Olgaç’a teşekkür ederim.” Dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dile Getirdiğimiz Konuda Yeni Gelişme, O caninin cezası belli oldu!

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.